Zniżki TIM Catering

TIM Catering od początku postawił na różnorodność oraz stuprocentowe dopasowanie się do oczekiwań zamawiających. To jeszcze bardziej przekonuje wiele osób do świadomego, zdrowego odżywiania.

TIM Catering

TIM Catering to catering dietetyczny przeznaczony dla osób, które chcą otrzymać każdego dnia zdrowe, smaczne oraz świeże dania, zrobione wyłącznie z naturalnych składników. Klienci tej firmy cenią to i podkreślają, że dostają codziennie jakościowe posiłki w atrakcyjnej cenie. Zamówienie dań nie jest skomplikowane, a do tego jest bardzo wygodne. Klient musi wybrać jedynie dla siebie idealną dietę, zamówić konkretny pakiet, a dietetycy i kucharze obliczą kaloryczność posiłków wprost pod jego kondycję i cele żywieniowe. Każdego dnia, pod wskazanym adresem i o wyznaczonej godzinie przedstawiciel firmy pojawi się z boxami żywieniowymi.

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR

TIM Catering

Pakiety diet pudełkowych
w TIM Catering

Diety, które mogą wybrać mieszkańcy Wrocławia i innych polskich miast to: 

 • Wybór Menu, 
 • Sport Premium,
 • Slim,
 • Office, 
 • Standard,
 • Keto, 
 • Keto Premium,  
 • Sport, 
 • Niski IG, 
 • Hashimoto, 
 • Vegetarian,
 • Vege + Fish,
 • Vegan, 
 • Less Gluten, 
 • Lactose Free. 

Już same nazwy wskazanych programów żywieniowych pokazują, że są one przeznaczone dla różnych osób, o różnych potrzebach żywieniowych. Jeżeli ktoś chce schudnąć, to ma pewność, że eksperci przygotują dla niego odpowiednie dania. Na podobnej zasadzie,  sportowcy mogą spodziewać się zachowania atletycznej sylwetki. Propozycje diet opracowane są także dla wegan i wegetarian, a także dla osób chorujących na cukrzycę lub zmagających się z alergiami pokarmowymi. TIM Catering to także dobra opcja po prostu dla tych osób, które zamierzają odżywiać się świadomie, zdrowo i prowadzić optymalnie zbilansowany tryb życia. Dlatego warto nawiązać kontakt z pracownikami z tego miejsca, sprawdzić swoje BMI oraz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego i później już tylko zadecydować, co chce się jeść. 

Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób żyjących intensywnie

Oferowana dieta pudełkowa przeznaczona jest przede wszystkim dla osób żyjących bardzo intensywnie i nie mających czasu na to, żeby przyszykować dla siebie potrawy. Jedzenie to przeznaczone jest także dla osób, które po prostu nie mają ochoty gotować, myśleć o tym, co zjeść kolejnego dnia i tracić czasu na robienie zakupów.

Pewne jest to, że kiedy ktoś zdecyduje się na wskazaną dietę pudełkową to otrzymywać będzie pełnowartościowe posiłki. Eksperci przyszykują wszystko, biorąc pod uwagę indywidualne wyznaczniki, ważne z punktu widzenia danej osoby. Dlatego każdy klient otrzyma od TIM Catering optymalnie zbilansowane dania, dostosowane do jego BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego. Po omówieniu celów żywieniowych z dietetykiem i sprawdzeniu istotnych wartości w kalkulatorach udostępnionych na stronie firmowej nie będzie to skomplikowane. Wystarczy sprawdzić na mapce, gdzie TIM Catering dowozi posiłki i przekonać się, że dostarczy je również pod wskazany przez Klienta adres.
Potrawy dostarczane są nieodpłatnie, co jest zachęcające do współpracy.

TIM Catering

Staranne przygotowanie wszystkich posiłków

Kucharze, którzy w TIM Catering przygotowują posiłki robią to bardzo starannie.
Dbają o to, żeby każde danie spełniało normy jakościowe, było smaczne oraz świetnie się prezentowało. Równocześnie szef kuchni troszczy się, żeby kuchnia oferowana klientom była urozmaicona, niezależnie od tego, na jakiej oni diecie są. Dlatego pakiety diet są bardzo starannie opisane, również pod kątem przygotowywanych posiłków. Klienci dowiadują się, komu są one szczególnie polecane oraz w jakim przedziale kalorii są przygotowane.

Korzystne warunki współpracy

Jeszcze przed złożeniem zamówienia Klienci mogą dowiedzieć się,
jak wygląda proces składania zamówienia i dostawy, na czym polega wybór menu,
a także jakie są promocje. Współpraca nie jest w żaden sposób skomplikowana i opiera się
na tym, że po zdecydowaniu się na usługi TIM Catering Klient samodzielnie zamawia wszystkie potrawy poprzez intuicyjny w obsłudze Panel Klienta.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!