Zniżki Fitness Catering

Catering dietetyczny w Fitness Catering – dieta z dostawą do domu

Fitness Catering w cateringu dietetycznym specjalizuje się od lat. Firmę tworzy zespół dietetyków, kucharzy i wielu innych specjalistów, którzy wspólnymi siłami pracują nad różnorodnością i jakością posiłków. Dzięki temu firma może pochwalić się atrakcyjną ofertą diet dedykowanych osobom aktywnym, chorym oraz tym, które chcą dbać o swoje zdrowie. 

-25% na WYBÓR MENU

Kod promocyjny: 25MAJ

Firma dostarcza dietę pudełkową do mieszkańców największych miast i okolicznych miejscowości na terenie całego kraju. Działa we wszystkich województwach. Zamówione i opłacone online posiłki dostarcza bezpłatnie. 

W celu uzyskania pomocy w zakresie wyboru konkretnej diety oraz jej kaloryczności, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Decydując się na samodzielny wybór, warto skorzystać z kalkulatora. Pomoże ustalić zapotrzebowanie kaloryczne. 

Atrakcyjna oferta diet i możliwość wyboru dań

To, czym Fitness Catering najbardziej przyciąga uwagę klientów, to wybór diet. Wśród nich można znaleźć takie jak: Wybór menu – Low carb, Wybór menu – Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege. Catering obejmuje również następujące diety: Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ w ofercie można znaleźć także następujące diety: Dieta Sirt, Fit Women, Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto, Dieta niespodzianka. 

Tak duży wybór diet daje gwarancję znalezienia dla siebie idealnej. Samodzielnie lub z pomocą doradcy. Każda z tych diet może być dodatkowo modyfikowana. Ponadto istnieje możliwość rezygnacji z wybranych produktów, a tym bardziej z alergenów. Każda dieta w Fitness Catering jest dostosowana do potrzeb i upodobań klienta. 

Zniżki Fitness Catering

Dieta pudełkowa w Fitness Catering – dlaczego warto?

Korzystanie z oferty Fitness Catering to same korzyści. Oto powody, dla których warto zainteresować się dietą pudełkową w tej firmie.

  • Firma oferuje bardzo duży wybór diet. Istnieje możliwość wyboru menu, a także eliminacji niechcianych produktów. 
  • Posiłki są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy we współpracy z dietetykami, wykorzystując do tego wyłącznie składniki najwyższej jakości. 
  • Poza atrakcyjnymi cenami, można spodziewać się rabatów, a także innych okazji cenowych. 
  • Istnieje możliwość zakupu diety za punkty zebrane w ramach Programu Lojalnościowego. 
  • Firma zapewnia terminową, bezkontaktową, bezpłatną dostawę. 

Decydując się na catering w Fitness Catering można mieć pewność, że otrzymane posiłki będą nie tylko przygotowane w zgodzie z zasadami wybranej diety, ale też smaczne i apetycznie podane. 

FAQ

Dieta powinna być wybrana zgodnie z celem jej stosowania, a także potrzebami organizmu. Ważne jest, by wybrać nie tylko rodzaj diety, ale również jej kaloryczność. W celu ustalenia zapotrzebowania kalorycznego, można posłużyć się stworzonym do tego celu kalkulatorem. W razie trudności z wyborem diety, istnieje także możliwość konsultacji z dietetykiem bądź doradcą klienta.

Rodzaj diety, a nawet jej kaloryczność, można zmienić na każdym etapie trwania umowy. Jednak zmiany te muszą być korzystne dla organizmu. Należy zatem zachować rozwagę i najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

Każdy posiłek jest zamknięty w pudełku, a do tego posiada etykietę z najważniejszymi informacjami. Jeżeli wymaga podgrzania, taka informacja widnieje na opakowaniu.

Każdy jadłospis jest tylko propozycją. Jeżeli ktoś w gotowym menu zauważa alergeny, może poprosić o wyeliminowanie ich z diety. To samo dotyczy produktów niechcianych. Dieta jest zawsze dopasowywana do potrzeb i upodobań klienta.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!