Zniżki BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny BurakiZiemniaki zapewnia dostęp do wielu diet pudełkowych. Mają one swoje indywidualne cechy, ale nie brakuje też pewnych podobieństw. Wszystkie diety pudełkowe są bowiem bardzo smaczne, pełnowartościowe i zbilansowane. Można je dobrać do swoich preferencji żywieniowych lub wyznaczonych celów. Nawet cennik BurakiZiemniaki jest konkurencyjny i często można liczyć na kody rabatowe. Z tego powodu ta marka cieszy się dużą popularnością wśród klientów. 

Czym jest BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to profesjonalna firma cateringowa, która na rynku działa już od pewnego czasu. Jej specjalizacją jest dostawa diety pudełkowej bezpośrednio pod drzwi klientów. Marka chętnie współpracuje z klientami indywidualnymi, dostarczając posiłki do domów i mieszkań w różnych lokalizacjach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dostawa odbywała się do pracy. I tak BurakiZiemniaki może realizować zamówienia do biur, zakładów produkcyjnych i punktów usługowych. Zespół BurakiZiemniaki składa się z najlepszych dietetyków, kucharzy, pakowaczy i dostawców. Każda osoba odpowiada tutaj za konkretne zadania. Dietetyk zajmuje się komponowaniem jadłospisu i wspiera klientów przy indywidualnym doborze programów żywieniowych. Zadanie kucharza polega na przygotowywaniu smacznych i zdrowych posiłków. Dlatego skupia się na wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Pakowacz odpowiada za umieszczanie dań w szczelnych i bezpiecznych pojemnikach. Z kolei dostawca stara się realizować zamówienia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Dzięki temu klienci mogą zacząć dzień od zdrowego posiłku, a niektóre z nich nawet zabrać do pracy lub w podróż. 

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Zniżki BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny proponowany dla klientów

Klienci BurakiZiemniaki mogą liczyć na to, że po złożeniu zamówienia, będą dla nich przygotowane smaczne i zbilansowane dania. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ firma cateringowa opracowuje diety zgodnie ze zdrowymi zasadami odżywiania. Duża część potraw bazuje się warzywach i owocach, ponieważ to one są najcenniejsze dla ludzkiego organizmu. Jednak w jadłospisie nie brakuje też innych produktów. Codzienne menu może uwzględniać różne gatunki mięs, wyroby mięsne, nabiał, produkty zbożowe i mleczne. Do tego kiełki, nasiona, orzechy i tłuszcze. Jednak dokładny wybór zawsze należy do klientów, wybranego planu żywieniowego lub indywidualnych preferencji. Klienci decydują też o kaloryczności zestawów i ilości posiłków. Najczęściej catering w BurakiZiemniaki przygotowywany jest w przedziale kalorycznym od 1000 do 3000 kalorii. Ilość posiłków wynosi od 3 do 5. Niektóre diety mogą uwzględniać jeszcze jeden posiłek lub przekąski. 

Jakie diety składają się na catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

Catering dietetyczny w BurakiZiemniaki to szansa na dostęp do wielu różnych programów żywieniowych. Można dostosować je do swoich potrzeb, wyznaczonych celów lub stanu zdrowia. W razie problemów z wyborem zawsze do dyspozycji pozostaje doświadczony dietetyk. Poza tym na stronie czeka też kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To bardzo proste narzędzia i całkowicie darmowe, ale jakże przydatne. Z ich pomocą można ustalić, czy ma się nadwagę, niedowagę, czy wagę na optymalnym poziomie. Szybko oszacujemy dla siebie zapotrzebowanie energetyczne i ułatwimy sobie wybór kaloryczności zestawów. 

Ogólnie oferta BurakiZiemniaki obejmuje takie diety jak:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska. 

Dokąd dostarczany jest catering dietetyczny BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki stara się wyjść naprzeciw jak największej ilości klientów. Dlatego zapewnia dostawę diet pudełkowych do wielu różnych miast w Polsce. Na pewno powody do zadowolenia mają mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania, ale nie tylko. Catering dietetyczny BurakiZiemniaki oferowany jest też mieszkańcom Łodzi, Gdańska, Szczecina i wielu innych. Aby zapoznać się z pełnym zakresem dostawy, warto skierować się na stronę BurakiZiemniaki.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!