Zniżki LOVE Catering

LOVE Catering to firma zwracająca uwagę osób, które myślą o tym, żeby prowadzić zdrowy styl życia i zmienić złe nawyki żywieniowe. Doświadczeni, zaangażowani i kreatywnie podchodzący do przygotowania posiłków specjaliści wiedzą, w jaki sposób przekonać do zdrowego odżywiania nawet te osoby, które do tej pory były sceptycznie nastawione. Decydując się na ten catering dietetyczny można spodziewać się ciekawych dań na swoim talerzu, ponieważ zarówno dietetycy, jak i kucharze nie boją się eksperymentów kulinarnych. Dania w ramach wybranych pakietów są przeróżne, co pokazuje, że cały team faktycznie do swojej pracy podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem.

Duża wiedza na temat zdrowego odżywiania

Eksperci żywieniowi regularnie poszerzają wiedzę, żeby następnie przygotować interesujące posiłki. Kucharze starannie dobierają wszystkie składniki i troszczą się o każdy detal, gdy szykują dania z konkretnego pakietu żywieniowego. Nie jest wobec tego zadziwiające, że jeśli ktoś już dobierze dla siebie właściwą propozycję, to nie będzie chciał długo nic zmieniać. Od początku współpracy Klienci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje
z dietetykiem.

-15%

Kod promocyjny: ODWILŻ

LOVE Catering

Posiłki z najlepszych jakościowo produktów

Posiłki, które przygotowywane są przez LOVE Catering składają się wyłącznie z najwyższej jakości produktów, najczęściej pochodzących ze zbiorów od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Każdego dnia, decydując się na konkretne harmonogramy żywieniowe,
każdy może samodzielnie zadecydować, co wybrać. Dodatkowe korzyści wynikają
z polecania danej diety pudełkowej innym, ponieważ firma przyznaje zaangażowanym Klientom punkty lojalnościowe. Po zebraniu konkretnej liczby punktów otrzymuje się konkretne dni diety darmowo. Im dłużej ktoś korzysta z usług cateringowych, tym większe rabaty ma szansę otrzymać.

Jak rozpocząć przygodę z ekologiczną dietą?

W pierwszej kolejności należy uzupełnić kalkulator kalorii znajdujący się na stronie internetowej. Wtedy poznaje się zakres kaloryczny, gdy chodzi o posiłki, które mają być dla konkretnej osoby przygotowane. To pozwala bardziej świadomie podejść do tematu żywienia. Następnie warto skonsultować się z dietetykiem, ponieważ to on pomoże dobrać ilość kalorii do prowadzonego stylu życia i wytyczonych celów żywieniowych. Na ekologiczną dietę pudełkową można zdecydować się na przykład wtedy, gdy ktoś chce schudnąć, utrzymać wagę albo cieszyć się lepszym zdrowiem lub poprawić wyniki sportowe.

LOVE Catering

Diety w ramach LOVE Catering

Diety, które proponuje LOVE Catering to:

 • Balance,
 • Simply,
 • Sport,
 • Slim Fit,
 • Low Carb,
 • Dairy Free,
 • Sirt,
 • Intermitten Fasting,
 • Mama,
 • Bulion,
 • Office,
 • HANDY MEALS.

Każdy może wobec tego znaleźć dokładnie taki pakiet, który spełni jego oczekiwania smakowe i nie musi się niczym przejmować. Firma z Krakowa otwarta jest na to, aby dostosować się w każdej sytuacji do Klientów. Świadczy o tym między innymi fakt, że Klienci mogą zdecydować się na wiele pysznych nowości albo na to, żeby zamawiać posiłki na firmowe wigilie. Specjalne menu eventowe prezentuje się bardzo ciekawie.

Eko LOVE Catering

LOVE Catering to firma otwarta na to, by pomagać klientom w uzyskaniu wszystkich celów żywieniowych oraz uwzględniająca jednocześnie ich preferencje smakowe. Oferowany catering dietetyczny opiera się na świeżych potrawach, przygotowanych z najlepszej jakości produktów. Są to zwykle sezonowe wyroby spożywcze od lokalnych dostawców. Pakiety w menu dostępne są w paru opcjach kalorycznych, z uwagi na to, że team LOVE Catering świetnie wie o tym, że każdy ma inne potrzeby. Klienci sami potwierdzają, że zdrowe posiłki tej diety pudełkowej na pewno nikomu się nie znudzą. Dla firmy tej liczy się różnorodność, ciekawy posmak oraz interesujący aromat. Kucharze nie obawiają się eksperymentować z potrawami, aczkolwiek kiedy komuś zależy, to w menu znajdzie też klasyki. Oznacza to, że każdy znajdzie jadłospis w pełni dostosowany do swoich kubków smakowych. Dania dostarczane są w biodegradowalnych opakowaniach, co ma znaczenie wśród osób dbających o środowisko naturalne.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!