Zniżki Zdrowy Catering

Zdrowy Catering to firma kładąca przede wszystkim akcent na to, żeby Klienci każdego dnia otrzymywali pełnowartościowe, optymalnie zbilansowane posiłki.

Najlepsze jakościowo dania

Wszystkie dania są smaczne oraz dostępne w atrakcyjnej cenie, wobec czego wskazany catering cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Wystarczy, że Klient dokładnie zastanowi się, jakie ma cele żywieniowe oraz sprawdzi kalkulator zapotrzebowania energetycznego oraz kalkulator BMI. Kolejny etap to rozmowa z dietetykiem na temat tego, co może wybrać. Później już zaś nie pozostanie nic więcej jak składanie zamówień.

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Zdrowy Catering

Diety dostępne w Zdrowy Catering

Dostępne w naszym cateringu żywieniowym opcje to: 

  • Dieta Standard, 
  • Dieta Vege, 
  • Dieta Odchudzająca,
  • Dieta Niski IG, 
  • Dieta Bez Glutenu i Laktozy, 
  • Dieta Detox Sodowy, 
  • Dieta Sport,
  • Dieta KETO, 
  • Dieta na zimno + obiad na ciepło, 
  • Dieta KETO ekonomiczna. 

Są osoby, które nie mają pojęcia na temat diet pudełkowych i żyją mylnymi przekonami. Jednym z głównych mitów panujących jest, że to dieta mało zróżnicowana.

Nie jest to prawdą, o czym szybko przekonują się Klienci zdecydowani na Zdrowy Catering. Posiłki są różnorodne, a na talerzu jest kolorowo. Nie ma możliwości, by dostać w krótkim odcinku czasu takie samo danie. Kolejny mit mówi o tym, że catering dietetyczny jest kosztowny. To także nieprawda. Jeżeli bowiem podliczy się koszty zakupu składników oraz uwzględni czas przeznaczony na kupowanie i gotowanie, to można będzie się przekonać, że nie ma wielkich różnic, a ponadto żyje się z dietą pudełkową o wiele wygodniej.

Atrakcyjne rabaty i program lojalnościowy

Klienci firmy cateringowej cenią również to, że mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Program lojalnościowy opiera się na tym, że kiedy poleca się catering znajomemu, to otrzymuje się 7% wartości zamówienia w formie skarbonki. Można ją natomiast wymienić na darmowe dni diety. W chwili, gdy osoba z polecenia zdecyduje się na dietę pudełkową, to polecający otrzymuje 7% zniżki na wybraną dietę. To sprawia, że Klienci są usatysfakcjonowani ze współpracy ze Zdrowym Cateringiem. Każdy, kto chce się dowiedzieć, jak wyglądają formy dostawy, płatności albo na jakich zasadach działa firma, może skontaktować się z jej przedstawicielami i na pewno uzyska potrzebne informacje.

Zdrowy Catering

Dieta dopasowana do potrzeb

W Zdrowy Catering można wybrać dietę dopasowaną do oczekiwań, potrzeb żywieniowych, jak i preferowanych wrażeń smakowych. Dietetycy pomogą w dopasowaniu zakresu kalorii oraz wskażą, który rodzaj diety będzie dla danej osoby najlepszy. Boxy są zawsze dostarczone do domu albo do pracy, w zależności od tego, jakie ma ktoś oczekiwania odnośnie do dostawy. Pewne jest to, że można będzie zachować bardzo dobrą formę przez cały rok.

Przegląd przykładowych posiłków na stronie internetowej już pozwala się o tym przekonać. Każda osoba, która myśli o tym, żeby zacząć się zdrowo odżywiać oraz poczuć ze sobą lepiej, powinna zdecydować się na oferowane rozwiązania. Zdrowy Catering to nie pusty slogan. Przedstawicielom marki zależy na tym, aby społeczeństwo było zdrowe i coraz bardziej świadome tego, iż dieta to baza do prowadzenia zdrowego stylu życia. Cera, włosy i paznokcie na pewno też będą wyglądały doskonale, podobnie jak sylwetka będzie nienaganna. Można także będzie zauważyć, że koncentracja jest większa.

Narzędzia do sprawdzania stanu zdrowia

Kucharze komponując posiłki dla Klientów dbają o zachowanie wszystkich zamówień. Już zakładając konto w panelu można zauważyć, że wszystko przebiega sprawnie. Na dodatek, wskazana marka wyróżnia się tym pośród konkurencji, ze poza standardowym kalkulatorem BMI oraz kalkulatorem zapotrzebowania kalorycznego przygotowane są inne kalkulatory: wody, WHR (stosunku obwodu talii do bioder) oraz GKI (Indeks Glukozowo – Ketonowy). Można więc nie tylko dobrze się odżywiać, ale zwłaszcza dowiedzieć, czy prowadzi się zdrowy tryb życia. Inne zalety stosowania diety pudełkowej od Zdrowy Catering to: poprawa złych nawyków żywieniowych oraz utrzymanie przyzwyczajeń właściwych. 

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!