Zniżki GreenBox

Catering dietetyczny GreenBox to dieta pudełkowa stworzona z myślą o osobach,
które do tematu zdrowego odżywiania podchodzą w 100% świadomie.
Coraz więcej osób zmienia temat o zdrowej diecie, a eksperci z podanej firmy chętnie pomagają. Wszystkie posiłki są optymalnie zbilansowane,  zdrowe, zrobione ze świeżych składników, smaczne oraz dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

GreenBox

Zakupy, gotowanie, pieczenie, odgrzewanie i zmywanie zajmują nawet do dwóch godzin dziennie. Dlatego warto zdecydować się na dietę pudełkową, o czym przekonują pracownicy z podanej firmy. Decydując się na catering dietetyczny, nie trzeba się niczym przejmować. Można natomiast zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ dostawy realizowane są bezpłatnie. To spora zachęta dla stosowania diety pudełkowej. 

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

GreenBox

Warianty diety pudełkowej
w GreenBox

W ramach diety pudełkowej GreenBox proponowane są: 

 • Dieta z Wyborem Menu, 
 • Dieta Standard,
 • Dieta Odchudzająca,
 • Dieta Domowa,
 • Dieta Sportowa, 
 • Dieta Wegetariańska,
 • Dieta Wegetariańska + Ryby, 
 • Dieta Low IG, 
 • Dieta Keto, 
 • Dieta Low CARB, 
 • Dieta Office,
 • Dieta Oczyszczająca,
 • Dieta DASH. 

Posiłki będą dostosowane do wymagań danego Klienta, także tych typowo smakowych. Różnorodne menu obejmuje posiłki przygotowane na bazie produktów od lokalnych dostawców, co w połączeniu z wygodą sprawia, że Klienci będą zdecydowani na stałe korzystanie z usług cateringowych. Dotychczasowi Klienci wiedzą, że im dłużej ktoś z tą firmą współpracuje i rekomenduje diety pudełkowe, tym bardziej może liczyć na docenienie. Rabaty oraz promocje będą zachęcające, ponieważ program lojalnościowy został opracowany na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Korzystna dieta pudełkowa

Nie da się zaprzeczyć, że prawidłowe odżywianie oddziałuje doskonale na zdrowie fizyczne oraz na kondycję psychiczną. Regularnie jedząc posiłki wliczające się w skład wybranego pakietu żywieniowego można poprawić sylwetkę i czuć się ze sobą dobrze.
Firma proponuje dania opierające się na naturalnych składnikach. Są one następnie umieszczane w biodegradowalnych opakowaniach. Najpierw klienci są zachęceni do sprawdzenia swojego BMI, a więc stosunku wagi do wzrostu, żeby dowiedzieć się, czy ważą optymalnie, za dużo, czy może za mało. Następnie, mogą obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. To pozwoli ustalić cele żywieniowe: utrzymanie, redukcję lub zwiększenie masy ciała. Przydatne do tego narzędzia opublikowane są na stronie internetowej firmy cateringowej. Klienci mogą również skorzystać z konsultacji z dietetykiem, który dopasuje jadłospis do indywidualnych potrzeb, celów oraz preferencji smakowych.
W trakcie zamawiania posiłków zmotywuje on również do zdrowego trybu życia, o ile będzie to konieczne.

GreenBox

Firma cateringowa działająca na terenie całego kraju

Wskazana firma cateringowa działa w wielu miastach w Polsce i co najważniejsze, cały czas poszerz zasięg oferowanych usług. Klienci wiedzą wobec tego, że niezależnie od tego, gdzie mieszkają, będą zadowoleni z tego, co będzie im proponowane. Dewizą firmy jest hasło: „Zero Waste”. Eksperci są eco – friendly, co jest kolejnym powodem dla wielu osób, żeby zdecydować się na takie usługi. Potrawy są przygotowywane oraz dostarczane w taki sposób, aby nie szkodzić środowisku naturalnemu. Zdrowy, ekologiczny i ekonomiczny styl życia to coś, czego potrzebuje coraz więcej osób. To właśnie tacy Klienci są zapraszani do zapoznania się z przykładowym menu firmy cateringowej. Jest ono bardzo urozmaicone i wywołuje bardzo dobre wrażenie. 

Jeśli ktoś myśli, że dieta pudełkowa jest nudna, to szybko przekona się, że wcale tak być nie musi. Za to zobaczy, że każdego dnia otrzyma zdrowe, świeże, pyszne potrawy. Nawet, jeśli wcześniej nie miał do czynienia z takimi daniami, to szybko dostrzeże, że rzeczywiście jest to  coś korzystnego, a gdy czegoś tylko nie będzie pewien, to o wskazówki może zapytać ekspertów od żywności z podanej firmy i dodatkowo sprawdzić kalkulatory – BMI i zapotrzebowania kalorycznego. Warto więc odżywiać się zdrowo!

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!