Zniżki Mój Catering

Mój Catering to firma oferująca w ramach diety pudełkowej dobrej jakości dania, cechujące się świetnym składem. Są one zrobione ze świeżych, sezonowych owoców oraz warzyw, o doskonałym smaku i aromacie. Wszystkie dania są przygotowane wzorowo, zarówno, gdy chodzi o wartość kaloryczną, jak i o dopasowanie do celów żywieniowych osób zainteresowanych poprawą swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych. 

Poza tym, że kucharze przygotowują smaczne potrawy, to osoby prowadzące firmę zadbały o to, aby zaoferować perfekcyjny Program Lojalnościowy. 

Program Lojalnościowy w Mój Catering - podstawowe informacje

Firma cateringowa Mój Catering przygotowała Program Lojalnościowy, który doskonale sprawdza się jako nagroda dla osób angażujących się w promocję poszczególnych diet pudełkowych. Klienci oceniający posiłki oraz zapraszający znajomych do skorzystania z diet pudełkowych mogą zbierać punkty i następnie wymieniać je na zniżki. To opłacalna opcja, wynagradzająca zaangażowanie w promocję firmy i jej oferty. Reguły polegają na tym, że za każde wydane 1000 złotych klient ma przyznawane w Mój Catering 25 000 punktów. Jeżeli zaś decyduje się zapraszać znajomych, to za pierwsze zamówienie złożone przez konkretną osobę z polecenia otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Jeśli ocenia posiłki, to każda rekomendacja wynosi 1 punkt. Za 10 punktów otrzymuje 1 złoty zniżki. Po uzbieraniu określonej liczby punktów zobowiązany jest jedynie w polu składanego w określonym czasie zamówienia zaznaczyć opcję: “Uwzględnij punkty ze skarbonki”.

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Zniżki Mój Catering

Można również wyrazić zgodę marketingową na dodanie do listy mailingowej firmy i następnie odbierać informacje o regularnych promocjach na bieżąco. Firma udowadnia w ten sposób, że zależy jej na opinii klientów. Spersonalizowany kod polecający można znaleźć w aplikacji, klikając w odpowiednią pozycję w menu, jak i za pośrednictwem komputera w panelu klienta.

Jak zarabiać w ramach programu afiliacyjnego Mój Catering?

Klienci Mój Catering mogą również zarabiać za pośrednictwem programu afiliacyjnego, promując prezentowaną firmę cateringową. Rekomendując jakość produktów oraz smak potraw wśród rodziny oraz znajomych otrzymują indywidualny link, z którego zakupy online zapisują się w zewnętrznym programie. Za każdą osobę i jej zamówienie dla uczestnika programu odkładana jest określona kwota. W zależności od zaangażowania jest to od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Zasady programu afiliacyjnego są czytelnie przedstawione na stronie firmowej. Na taką formę promocji chętnie decydują się trenerzy fitness oraz influencerzy, aczkolwiek nie brakuje również zainteresowanych taką możliwością klientów indywidualnych.

Fit Apetit

Diety w Mój Catering

W Mój Catering dostępnych jest 16 pakietów diet: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

Żeby wybrać konkretną opcję, należy podać: cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz wskazać, jaki prowadzi się tryb życia. Dostępne są także praktyczne narzędzia –  kalkulatory: BMI, wody oraz kalorii. Catering można zamówić telefonicznie albo internetowo. Zwykle klienci bez problemu mogą decydować się na usługę, ponieważ firma działa w ponad 3000 miast na terenie całego kraju. Należy więc tylko wpisać swój kod pocztowy, by przekonać się, że usługa jest dostępna.  Dostawy odbywają się transportem chłodniczym, wobec czego oferowane posiłki nie ulegają zepsuciu. Koszt dostawy zawsze, niezależnie od lokalizacji, wynosi 5 złotych. 

FAQ

W celu dokonania płatności w Mój Catering należy w dniu otrzymania potwierdzenia zamówienia zapłacić określoną kwotę, o ile ktoś nie zdecydował się na płatność odroczoną. O ile płatność nie będzie dokonana najpóźniej na 2 dni robocze przed zaplanowaną datą pierwszej dostawy, usługa zostanie anulowana. Jeżeli więc ktoś chce złożyć zamówienie, to zobowiązany jest do dokonania płatności – online za konkretny miesiąc z góry lub na bieżąco, każdego dnia. 

Klienci Mój Catering mogą zapisać się na nieodpłatną konsultację z dietetykiem. Wykwalifikowany ekspert żywieniowy dopasuje odpowiedni dla danej osoby program odżywiania, biorąc pod uwagę informacje na temat aktualnej oraz oczekiwanej w trakcie stosowania diety pudełkowej wagi. Uwzględni również kondycję zdrowotną takiej osoby.

Produkty żywieniowe w Mój Catering spakowane są za pomocą technologii MAP, umożliwiającej zachowanie świeżości zamówionych pokarmów na dłużej. Każdy produkt zawiera również informacje o: składzie, wartości odżywczej, wadze, dacie ważności, alergenach, nazwie, sposobie podania oraz innych szczegółach. Pakowanie posiłków w technologii MAP ograniczy bądź wyeliminuje zepsucie produktów oraz poprawi ich estetykę. To efekt tego, iż powietrze w opakowaniu z produktem spożywczym jest zastępowane specjalnym gazem lub mieszaniną gazów mających właściwości ochronne.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!