Zniżki DietBox

DietBox to firma działająca w cateringu dietetycznym od wielu lat. Pozwoliło jej to zgromadzić zespół wykwalifikowanych ludzi, specjalistów z zakresu żywienia i doświadczonych kucharzy. W efekcie tego posiłki, jakie tworzą wspólnymi siłami, są nie tylko zdrowe i odpowiadające poszczególnym rodzajom diet, ale też smaczne i różnorodne. Firma przygotowuje posiłki z użyciem dobrych jakościowo składników, pochodzących wciąż od tych samych dostawców. Klient ma możliwość wyboru nie tylko diety, ale również posiłków. Wystarczy, że zdecyduje się opcję Wybór Menu. 

DietBox obsługuje wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a przy okazji smacznie i przede wszystkim regularnie. Firma dostarcza posiłki w godzinach nocnych od 2:00 do 9:00, tak by klienci mieli dostęp do posiłków wtedy, kiedy przychodzi pora jedzenia. Ogromną zaletą cateringu DietBox są atrakcyjne ceny. Nie dość, że oferuje tani catering, jego cenę można dodatkowo obniżyć, korzystając z promocji i innych rabatów. A dodatkowych okazji cenowych jest coraz więcej. Zatem jeżeli szukasz firmy cateringowej, koniecznie zapoznaj się z ofertą DietBox. 

Firma DietBox cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami wielu klientów. Nie chodzi tu tylko o same ceny, choć rzucają się w oczy chyba najszybciej. Za wyborem cateringu najbardziej przemawia jakość posiłków oraz ich różnorodność, a także poziom obsługi klienta. Bo w DietBox to klient jest najważniejszy. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

DietBox

Co wyróżnia catering DietBox?

  • To, co najbardziej przyciąga uwagę klientów w ofercie DietBox, to jakość obsługi widoczna na każdym kroku i pod każdym względem. Firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów z doświadczonymi kucharzami i wykwalifikowanymi dietetykami na czele. Posiłki są przygotowywane z najlepszych składników i z należytą precyzją. Dzięki temu są nie tylko zdrowe i pyszne, ale również bardzo apetyczne.
  • Cechą charakterystyczną cateringu DietBox jest również bardzo przystępna cena. Niezależnie od rodzaju diety, jest ona zawsze tańsza, niż u konkurencji. A klienci mogą dodatkowo liczyć na specjalne okazje cenowe, w tym rabaty i promocje, co jeszcze bardziej obniża koszt zamówienia. 
  • Catering jest dostarczany zawsze na czas, regularnie, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Poszczególne pudełka są szczegółowo opisane, dzięki czemu wiadomo, co wymaga podgrzania, a także, w jakiej kolejności należy spożywać dostarczone posiłki. W razie wątpliwości, wystarczy dopytać. 
  • Plusem jest również możliwość wygodnego i szybkiego składania zamówień. Wystarczy posłużyć się panelem klienta, by wygodnie wybrać rodzaj diety oraz jej kaloryczność. Korzystanie z panelu usprawnia także składanie kolejnych zamówień. 

Diety w ofercie DietBox

Oferta DietBox jest bardzo rozbudowana. To oznacza, że odpowiedni plan żywieniowy znajdą w niej dla siebie osoby aktywne, chcące pozbyć się zbędnych kilogramów, a także te, które ze względów zdrowotnych, są zmuszone zrezygnować z konkretnych produktów spożywczych. Zatem ofertę DietBox tworzą następujące diety: Slim, Standardowa, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Keto, Strong, Wybór Menu, Niski Indeks Glikemiczny. Pełna oferta diet jest dostępna na stronie i w panelu klienta. 

Wybór diety nie powinien być trudny. Na stronie znajdują się dokładne opisy poszczególnych rodzajów diet. W dodatku można tu znaleźć kalkulator kalorii, umożliwiający łatwe i szybkie ustalenie indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego. Ponadto klient zawsze może skontaktować się z biurem obsługi klienta i poprosić o fachowe doradztwo. 

Diety są dostarczane do klientów we wszystkich województwach, z wyszczególnieniem największych miejscowości. Gdzie dokładnie istnieje możliwość dostawy wybranej diety, można sprawdzić na stronie, korzystając z przygotowanej do tego wyszukiwarki. 

FAQ

Każdą dietę można spersonalizować np. pod względem kaloryczności. Wybierając dietę Wybór Menu, można dodatkowo dopasować posiłki do własnych upodobań i potrzeb. W sprawie takich sugestii najlepiej kontaktować się z biurem telefonicznie. W ten sposób jest najłatwiej dokonać dobrego wyboru.

Dieta musi być dopasowana do potrzeb konkretnego organizmu. Tym bardziej nie może mu szkodzić. Dlatego eliminacja alergenów jest czymś zupełnie normalnym, a nawet koniecznym. Można to zrobić na wiele sposobów, korzystając z panelu klienta, ale też kontaktując się z telefonicznie czy mailowo.

Oferta obejmuje atrakcyjne cenowo cateringi. Mimo to klienci mogą dodatkowo korzystać z promocji, rabatów oraz innych okazji cenowych. Oferta DietBox jest wyjątkowa pod każdym względem, a do tego przystępna cenowo.

Catering można zamówić za pośrednictwem internetu, przez panel klienta albo mailowo. Zamówienia można również składać telefonicznie. Panel klienta daje możliwość samodzielnego wyboru rodzaju diety, a także jej parametrów.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!