Zniżki Fit Apetit

Catering Fit Apetit oferuje dietę pudełkową dla osób o wysokich wymaganiach w kwestii żywienia. To klienci samodzielnie decydują, co będą jeść w ramach konkretnego pakietu żywieniowego. Wystarczy, że zainstalują na swoim smartfonie aplikację, a szybko zorientują się, w jaki sposób przygotować plan posiłków.

Najlepsze jakościowo dania

Firma ze swojej strony gwarantuje, że wszystkie dania będą każdego dnia przygotowane ze świeżych składników. Będą one również smaczne oraz zrobione z ekologicznych składników. Fit Apetit stawia na współpracę z lokalnymi dostawcami, co również jest zachęcające. Dania są pozbawione dodatków i ulepszaczy, co dodatkowo motywuje do ich spożywania osoby, które lubią jeść naturalnie.

-15%

Kod promocyjny: RELAX

FitApetit

Pakiety diet pudełkowych

Propozycje poszczególnych diet to: 

 • Dieta Standard,
 • Dieta Veggie, 
 • Dieta Slimfit,
 • Dieta Gluten& Dairy Free, 
 • Dieta Vegan,
 • Dieta Dairy Free,
 • Dieta No Fish,
 • Dieta Vegetarian,
 • Dieta Pescovegetarian,
 • Dieta Low Carb,
 • Dieta Sport, 
 • Dieta dla mam karmiących, 
 • Dieta dla kobiet w ciąży,
 • Dieta Keto Power,
 • Dieta Perfect Match.

Dokładny opis każdej z nich podany jest na stronie. Informacje te obejmują: przykładowe menu, zakres kaloryczności, krótką charakterystykę diety oraz opinie dotychczasowych Klientów.

Możliwość skonsultowania się z dietetykiem

Firma oferuje konsultacje z doświadczonymi dietetykami, nie tylko przed doborem właściwej diety, ale też w chwili, gdy ktoś chce coś zmienić w swoim cateringu lub skonsultować swój stan zdrowia. Klienci mogą także sprawdzić na witrynie Fit Apetit kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Tak przydatne narzędzia na pewno sprawdzą się, gdy chodzi o racjonalne podejście do zdrowego odżywiania i mogą być motywacją do ogólnej zmiany posiadanych przyzwyczajeń żywieniowych.

Fit Apetit

Zasady obowiązujące podczas współpracy z Fit Apetit

Klienci korzystający z diety pudełkowej Fit Apetit tuż po zainstalowaniu aplikacji mogą już złożyć pierwsze zamówienie, a następnie regularnie oceniać posiłki, rozporządzać adresami oraz terminami dostaw. Mogą także zapraszać znajomych z kodem rabatowym, polecając bliskim i przyjaciołom catering dietetyczny. Otrzymają za to specjalne punkty – Fitcoiny. 

Fit Apetit ma w tej chwili ponad ponad 140 lokalizacji na terenie całego kraju i stara się na bieżąco docierać do nowych klientów. Na stronie internetowej znajduje się mapka, pozwalająca sprawdzić, gdzie catering jest dokładnie dowożony. Dużą zaletą firmy jest to,
że zamiast dostarczać masowe jedzenie, stara się jak najbardziej urozmaicić oferowane posiłki. Klienci cenią taką różnorodność, jak i estetykę przygotowania poszczególnych posiłków. Dieta pudełkowa od Fit Apetit to każdego dnia kolorowe i zdrowe potrawy na talerzu. Wystarczy więc jedynie rozsądnie wyznaczyć cel żywieniowy, a później cieszyć się dobrym smakiem przygotowanych dań. Potrawy przyszykowane są przez kucharzy tak samo jak w restauracji.

Dieta pudełkowa bazuje na daniach z różnych regionów, jak i na standardowych posiłkach. Oznacza to, że w ramach wybranego przez siebie pakietu można zdecydować się na ulubione propozycje, bez żadnych wyrzeczeń. O tym, że dieta jest w pełni dostosowana do danej osoby świadczy również to, że kaloryczność poszczególnych posiłków również jest obliczana indywidualnie. Potrawy dostarczane są Klientom w opakowaniach EKO, wykonanych z pulpy trzcinowej. Taki surowiec pozwala na ich swobodne mrożenie, podgrzewanie w piekarniku oraz w mikrofalówce. W każdym zestawie znajdują się także biodegradowalne sztućce. To bardzo dobra alternatywa,
wykluczająca zastosowanie plastiku.

Fit Apetit – posiłki przygotowane od podstaw

Fit Apetit to catering dietetyczny umożliwiający przygotowanie wszystkich posiłków od podstaw. Składniki do każdego z dań są przez kreatywnych kucharzy dobierane starannie, samodzielnie pieką oni chleb oraz sezonują mięso. Osoby decydujące się na taki catering wiedzą, że nie tylko zaoszczędzą czas na kupowaniu produktów i gotowaniu, ale również, że mają szansę na zdrowsze odżywianie, sprzyjające zachowaniu dobrego zdrowia i smukłej sylwetki.

Catering dietetyczny idealny dla Ciebie!